Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 333 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie, uwolnienie.

czwartek, 05 stycznia 2012 12:55

 

 

Na wczorajszej Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie, podczas kazania padły słowa..że wielu ludzi ze swoimi problemami zamyka się w domu, to smutna prawda.

 

 

Podczas Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie ludzie odzyskują zdrowie z nie tylko poważnych chorób takich jak nowotwory, ale także z tych drobniejszych np. nałogów (alkoholowy, nikotynowy, narkotykowy) a także uzyskują pomoc w sprawach codziennych typu relacje rodzinne, problemy w pracy itd.

Podczas Mszy Świętej Jezus wylewa zdroje łask - wiem, że dla niektórych osób to świat bajkowy..szkoda.

 

Na Mszy Świętej można także wysłuchać świadectw osób, które zostały uzdrowione. Niesamowite uczucie, tyle osób dostało pomoc:) Chwała Panu!

 

 

Nic nie tracisz, przyjdz na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, nie ważne czy cierpisz na poważną chorobę, czy może twoim zmartwieniem jest brak znalezienia pracy, a może po prostu masz inną trudność  która zatruwa twoje życie. Przyjdź!

 

Diecezja bielsko-żywiecka

Modlitwa o uzdrowienie

Msze z modlitwą uwielbienia i o uzdrowienia – drugie niedziele miesiąca o godz. 15.00, kościół św. Pawła w Bielsku - Białej (osiedle Polskich Skrzydeł).

 

Modlitwa o uwolnienie

Święta Liturgia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie – 2 niedziela miesiąca, godz. 15.00 w kościele pw. św. Pawła w Bielsku-Białej.

Archidiecezja częstochowska

Modlitwa o uwolnienie

Modlitwa o uwolnienie we wspólnocie Mamre: www.mamre.pl. Msze są organizowane w Częstochowie, zawsze w soboty. Są 2 msze w miesiącu – jedna dla każdego, a 2 dla samej młodzieży w Archikatedrze św. Rodziny.

Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA, kontakt tel. 33 874-70-23 lub przez stronę w internecie www.galilea.pl Jest to wspólnota, która posługuje darem rozeznania i modlitwą o uwolnienie.

Modlitwa o uzdrowienie

Msza św. o uzdrowienie w kościele p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Częstochowie.

W każdą drugą środę miesiąca Msze Św. o uzdrowienie odbywają się w Pilicy (ok. 30 km od Zawiercia), o 18.00 - u O. Franciszkanów. Sprawuje je O. Józef z Zakroczynia.

Msze św. o uzdrowienie odbywają się także w santuarium św. Józefa i MB Częstochowskiej na osiedlu. Od października co miesięcznie w 2 i 3 sobotę miesiąca.

 

Archidiecezja gdańska

 

Modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie

Msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie przez cały rok (z wyjątkiem wakacji), ostatni piątek miesiąca, o godzinie 18:00, Sopot, ul. 3 Maja. kościół św. Michała Archanioła (górny kościół).
Różaniec, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Modlitwa wstawiennicza.
Zazwyczaj jest też możliwość przystąpienia do Sakramentu Pojednania.
Mszy i modlitwie przewodniczy ks. Andrzej Kowalczyk.

Oprócz tego w pierwszą sobotę miesiąca - też w Sopocie - w kościele św. Jerzego przy ul. Monte Cassino, prawdopodobnie o 19.30.

http://www.marana-tha.pl/indexw.html

 

Diecezja gliwicka

Modlitwa o uzdrowienie

W Gliwicach w par. Chrystusa Króla raz w miesiącu, w czwartek, sprawowana jest Eucharystia połączona z modlitwą o uzdrowienie. Szczegóły w parafii.

 

Archidiecezja gnieźnieńska

Modlitwa o uzdrowienie

W Gnieźnie w kościele oo. Franciszkanów przy ul. Franciszkańskiej 12 w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (poza wakacjami) o godz. 18.00 odprawiana jest  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Prowadzą ją gnieźnieńskie grupy Odnowy w Duchu Św.

 

Diecezja kaliska

 

Modlitwa o uwolnienie

Msza o uwolnienie i parafia św. Józefa
Parafia św. Rodziny (ks. Łukasz, ks. Grzegorz) 

Modlitwa o uzdrowienie

Msza o uzdrowienie w parafii św.Józefa w Kaliszu odbywa się zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00. Msza połaczona jest zawsze z Adoracją Najświętszego Sakramentu

Archidiecezja krakowska

Modlitwa o uzdrowienie

MSZA ŚWIĘTA połączona z adoracją i Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE pod przewodnictwem Wspólnoty Jezusa Miłosiernego „MISERICORDIA” odprawiana jest w 1. sobotę każdego miesiąca roku szkolnego w kościele ECCE HOMO - ul. Woronicza 10 (klasztor Sióstr Albertynek) - o godz. 15.

POSŁUGA INDYWIDUALNEJ MODLITWY WSTAWIENNICZEJ O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE - czyli pomoc w osobistym spotkaniu się z Jezusem Chrystusem jako Zbawicielem - świadczona bliźnim w szczególnych utrapieniach jest wydarzeniem na wskroś religijnym; nie ma nic wspólnego z "seansem" czy "zabiegiem", którego celem byłoby pozyskanie mocy Bożej do spełnienia ludzkich życzeń lub pragnień. Jest przyłączeniem się Wspólnoty do trwającego już błagania kogoś, kto chce spełniać wole Boga, a jest świadom, ze bez specjalnej Jego pomocy nie przemoże słabości (choroby duszy lub ciała), w której się znalazł.

KONIECZNYM WARUNKIEM przybycia na modlitwę wstawienniczą do Wspólnoty „MISERICORDIA” jest WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE. Można go dokonać wyłącznie telefonicznie. Wspólnota pełni w tym celu specjalny dyżur w każdą środę pod telefonem 012 645 21 20, w godz. 8-11 i 15-18.


Modlitwy i Msze św. Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie za Krakowem koło Kalwarii Zebrzydowskiej

Każdy czwarty czwartek miesiąca od godz.18.00

Msze św. odprawiane w kościele na ul. Reformackiej 4 (przy klasztorze OO. Franciszkanów Prowincji M.B. Anielskiej

Diecezja legnicka

 

Modlitwa o uwolnienie

Parafia św. Jana Bosko w Lubinie (woj. dolnośląskie), I sobota miesiąca, godz. 18.00. Msza św. prowadzona przez Ks. egzorcystę Marcina Kozyrę, a po niej Adoracja i modlitwa wstawiennicza.

Archidiecezja lubelska

 

Modlitwa o uwolnienie

W Wąwolnicy k. Lublina w każdą 4 sobotę miesiąca odbywa się w Sanktuarium Nabożeństwo o zdrowie duszy i ciała, które rozpoczyna się Mszą Świętą zbiorową o godz. 18.00 w intencjach, o które proszą wierni, a kończy indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk.

http://www.sanktuarium-wawolnica.pl/index.php?m=nabozenstwa

W Lublinie przy ul. Zielonej w kościele pw. św. Jozafata co miesiąc, w DRUGI PIĄTEK MIESIĄCA odbywają się Msza Święta wraz z nabożeństwem o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne. Organizowana jest ona przez  lubelskiego księdza egzorcystę ks. Józefa Sarzyńskiego. Jest podczas nabożeństwa egzorcyzmowanie wody, soli i oleju.

Modlitwa o uzdrowienie

Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie odbywają się w Lublinie w parafii Wieczerzy Pańskiej (księżą pallotyni) ul. Warszawska 31 w każdą pierwszą środę miesiąca (z wyjątkiem lipca i sierpnia)

17.30 - modlitwa różańcowa

18.00 - Msza Święta

19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie

www.razemzajezusem.pl

 

Archidiecezja łódzka

 

Modlitwa o uwolnienie 

Archidiecezja wrocławska

 

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

1. Eucharystia i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w każdy 3 wtorek miesiąca, godz. 19. Miejsce: WrocławGądów, kościół pw.św. Maksymiliana Marii Kolbego, ul. Horbaczewskiego.

2. Eucharystia i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju w każdy ostatni czwartek miesiąca, godz. 18. Miejsce: Wrocław- Księże, kościół pw. MB Wspomożenia Wiernych, ul. Świątnicka 322

3. Eucharystia i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem, w każda 1 sobota miesiąca, godz. 19. Miejsce: Wrocław koścół pw. św. Wojciecha OO. Dominikanie na pl. Dominikańskim

Księża egzorcyści udzielają także indywidualnego błogosławieństwa oraz egzorcyzmują wodę, sól i oliwę.

Pozostałe diecezje w Polsce i internet

 

Modlitwa o uzdrowienie

Msze z modlitwą o uzdrowienie - transmisja internetowa co miesiąc w ostatnie niedziele i poniedziałki miesiąca w Radio Odnowy.  Kościół Ojców Jezuitów w Łodzi.

Czatachowa:
Transmisje ze strony www.czatachowa.pl (16 kwietnia od 18-23.00)
Strona pustelni Ducha Świętego w Czatachowej
Podziel się
oceń
27
6

Więcej na ten temat


poniedziałek, 20 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  58 343  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

O moim bloogu

Odnalezienie rozwiązania, jedynego rozwiązania.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 58343

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl